Published On: 6 Korrik, 2017

Humb jetën pushuesi kosovar në Velipojë

Një pushues nga Kosova ka humbur jetën ditën e sotme në plazhin e Velipojës si pasojë e një infarkti. Mësohet se personi në fjalë ishte duke pushuar në çadër në momentin kur ka humbur ndjenjat. Ai ka marrë ndihmën e parë nga mjekët, por nuk ka arritur dot të mbijetonte. Ky nuk është rasti i parë ku një pushues humb jetën në plazh, pasi raste të tjra janë shënuar në plazhe të ndryshme të Shqipërisë.

Gjithashtu edhe një pushues 62-vjeçar ka pësuar parainfarkt por fatmirësisht ka arritur të mbijetojë.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...