Published On: 16 Korrik, 2016

Humb jetën Armend Bytyçi, djali i biznesmenit nga Istogu

Një aksident në orët e vona të natës ka bërë që Armend Bytyqi të humbë jetën tragjikisht në një rrugë në dalje të Prishtinës.

Djaloshi i ri nga Istogu është djali i pronarit të Restuarant Troftës që është vendi më i njohur në Istog.

Armendi njihej edhe për rolin e suksesshëm menaxhues që e kishte te “Trofta” ndërsa shquhej për personalitetin e tij njerëzor dhe intelektual./Indeksonline/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...