Published On: 7 Gusht, 2016

Humanisti Labinot Tahiri, ja sa para do të mbledh për shqiptarët e Shkupit

Ai përmes rrjetit të tij social është shprehur i gatshëm që vëllezërve shqiptar nga Shkupi t’ju del në ndihmë, duke premtuar një shumë të madhe prej 10.000 eurove.

“Unë me shoket e Estrades dhe popullaten do ti mbledh 10.000 per ndihma ne SHKUP! Familjeve ngushllime te sinqerta per ata 10 Shqiptarë dhe viktima te tjera….!”, shkruan Labinot Tahiri.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...