Published On: 7 Tetor, 2016

Hulumtimi i Gallup: Kosovarët janë njerëzit më bamirës në Ballkan

Shifrat në pasqyrën në vijmë (nga 0-100) tregojnë gatishmërinë për të ndihmuar – numrat më të lartë, gatishmërinë më të lartë për të ndihmuar.

Sipas kësaj Birmania është në krye të saj, pasuar nga SHBA’të dhe Australia. ndërsa Kina e fundit me vetëm 11 pikë. Kosova ka 37 pikë, kurse Mali i Zi e Serbia nga 20.

20161007131618502_1475841566-4410426

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...