Published On: 19 Qershor, 2016

HuffPost: Shqipëria e mrekullueshme, ja perlat e saj

Gazeta prestigjoze Huffington Post i kushton një dokumentar Shqipërisë.

Perëndimorët që po njihen së fundi me vendin tonë po mbeten gjithnjë e më të mrekulluar.

Gazeta ka botuar këto foto vërtet përrallore nga natyra  e egër dhe e paprekur në pjesën më të madhe të vendit tonë, që duket se ëhstë edhe ajo që i tërheq më shumë të huajt.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...