Published On: 3 Korrik, 2016

Hoxhë Elvis Naçi: Së pari vjen kombi pastaj feja (Video)

Mysafirë të kësaj jave n’Kosovës Show ishin Hoxhë Elvi Naçi dhe reperi Gold AG.

Hoxhë Elvis Naçi foli për muajin e Ramazanin dhe për fenë islame në përgjithësi.

Ai foli edhe për xhihadin dhe ka shprehur kundërshtimin e tij për shkuarjen jashtë vendit për luftë. Ai foli edhe për sjelljet në familje, respektivisht si i përcakton islami ato.

“Islami thotë që si gruaja ashtu dhe burri janë të barabartë”, tha Hoxhë Elvis Naçi, i cili theksoi se së pari vjen kombi pastaj feja.

Mysafiri tjetër, Gold AG hyri në studio duke i bërë një dhuratë Hoxhës Elvis Naçi.

Për më tepër shikojeni emisionin e plotë…

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...