Published On: 11 Tetor, 2016

Hoxhaj: Nuk kemi lënë gurë pa lëviz për lirimin e Thaçit

Ministri i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj ka theksuar se nga momenti i arrestimit të drejtorit të Policisë në Mitrovicë, Nehat Thaçi, institucionet e Kosovës kanë nisur hapat për lirimin e tij.

“Nuk kemi lënë gurë pa lëvizur për lirimin e Thaçit, me aq fuqi sa kemi”, ka thënë ai para deputetëve, raporton Gazeta Blic.

 Hoxhaj ka theksuar se së bashku me ministrin e Brendshëm, Skender Hysenin, atë të Drejtësisë, Dhurata Hoxha dhe me zëvendëskryeministrin, Hajredin Kuçi nuk janë ndalur për të mundësuar lirimin e Thaçit./ Gazeta Blic
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...