Published On: 3 Gusht, 2017

Hoxhaj: Marrim pjesë në seancë kur ajo thirret në koordinim me partitë politike

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj ka thënë koalicioni PDK-AAK-NISMA, nuk merr pjesë në vazhdimin e seancën pasi sipas tij, kryesuesi e ndërpreu në mënyrë arbitrare seancën dhe ashtu edhe e thirri.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...