Published On: 26 Shtator, 2016

Hoxha: Gruaja e Artan Santos ndërroi jetë pa mësuar arsyen e vrasjes së bashkëshortit (Video)

Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka bërë me dije se Drejtori i Policisë së Shtetit nuk ka qenë në dijeni të këtij lajmi. Ai e ka marrë vesëh nga një televizion, dhe menjëherë pas informimit në lidhje me lajmin ai e ka telefonuar Kryeprokurorin.

Gazetari investigativ Artan Hoxha është ndalur edhe tek vrasja e bankierit Artan Santo në zemër të Tiranës. Sipas tij, nuk ka vrasje më të tmerrshme, live, para kamerave dhe në mes të Tiranës, dhe mbi të gjitha nuk dimë sot se kush është autori, se autorët i kanë vrarë janë nën dhe, por ne nuk dimë as motivin e vrasjes.

Shanset për të shkuar drejt zbardhjes së shkaqeve të vrsjes, me keqardhje po e them sot, se janë të pamundura. Gjej rastin t’u shpreh ngushëllime familjes së tij, si dhe për vdekjen e bashkëshortes, e cila ndërroi jetë javën e kaluar dhe nuk arriti ta mësojë dot kurrë, se çfarë i ndodhi bashkëshortit të saj“, tha Hoxha.

Shiko videon:  

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...