Published On: 26 Maj, 2017

Hoti: Ka kaluar koha e fyerjeve gjatë fushatës

Kandidati për kryeministër nga koalicioni LDK-AKR-Alternativa, Avdullah Hoti ka folur për rrjedhën e fushatës, e cila fillon më 31 maj, por edhe aktivitetet ditore të partive, që nga dita kur u caktua mbajtja e zgjedhjeve të parakohshme.

Hoti ka thënë se koalicioni të cilin ai përfaqëson tash e disa ditë ka qenë çdo ditë në terren, i fokusuar në ekonomi e biznese.

Ai ka shtuar se ka kaluar koha kur gjatë fushatës kundërshtarët politikë akuzoheshin e fyheshin mes vete, ndërsa tani, sipas tij, fushata duhet zhvendosur në zhvillim ekonomik dhe në përmirësimin e gjendjes së qytetarëve.

Hoti ka folur për listën e deputetëve të koalicionit LDK-AKR-Alternativa që, sic thotë ai, ka kandidatë të kualifikuar.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...