Published On: 31 Maj, 2017

Hoti: I kemi dyert e hapura në perëndim

Kandidati për kryeministër nga LDK-AKR-Alternativa Avdullah Hoti, gjatë një tubimi në Obiliq ka thënë se bashkimi i akademikëve, njerëzve të biznesit e njerëzve të suksesit, është garanci për qeverisje të mirë dhe me duar të pastra.

Sipas tij, “me këto kuadro në qeverisje, qytetarët e Kosovës do t’i kenë dyert e hapura në perëndim”, transmeton Klan Kosova.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...