Published On: 22 Gusht, 2016
Bota |

Horror në Bruksel: Gruaja sulmon me hanxhar udhëtarët në autobus (Foto)

Në periferi të Brukselit, policia ka plagosur një femër e cila ishte përpjekur t’i presë me hanxhar tre persona, raporton Russia Today.

Sulmi ka ndodhur në një autobus, ndërsa lëndimet që i kanë pësuar të plagosurit “nuk janë të rrezikshme për jetën”, transmeton Telegrafi.

1

Në bazë të informacioneve fillestare, policia kishte paralajmëruar gruan identiteti i të cilës nuk është bërë i ditur për mediat, por kur ajo kishte refuzuar t’i dëgjojë, ata e kishin qëlluar duke e plagosur në krah.

Televizioni belg “RTBF” duke  cituar burime brenda policisë, ka raportuar se kjo grua kishte probleme psikike derisa hetuesit janë duke dyshuar se bëhet fjalë për terrorizëm.

3

Rruga ku ka ndodhur kjo ngjarje e tmerrshme është bllokuar, dhe aktualisht janë gjenden dhjetëra policisë të cilët kanë siguruar zonën. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...