Published On: 18 Janar, 2016

Homazhe te varrezat e heronjve të kombit Isuf e Bardhosh Gërvalla dhe Kadri Zekës

Homazhe te varrezat e heronjve të kombit Isuf e Bardhosh Gërvalle dhe Kadri Zeka të cilët u vranë pabesisht në Gjermani.

Në homazhe ka marrë pjesë një delegacion i Komunës i kryesuar nga kryetari Gazmend Muhaxheri dhe një delegacion i LDK-së, pjesë e të cilit kanë qenë edhe deputetët Anton Quni, Besa Gaxherri dhe Armend Zemaj, si dhe ish ushtarë të Brigadës 138 “Agim Ramadani”, si dhe qytetarë.

Lavdi heronjve që dhanë jetën për lirinë e Kosovës. Shqiptari.eu

homazhe1

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...