Published On: 17 Maj, 2016

Historia+16/ Kam 4 muaj e martuar ende s’kam bërë seks…

Kam katër muaj e martuar me shkuesi dhe akoma nuk kam bërë seks me burrin… Ai është shumicën e kohës në mërgim dhe kur e takoj më duket si i huaj.

I them kam nevojë për kohën time, por tani ka filluar acarohet dhe herën e fundit donte të bente seks me pahir, une fillova të qaja dhe bertisja… i erdhi keq e më la.

Keto ditë, e pres dhe jam e tmerruar… unë jam e virgjër dhe ende kam frikë nga hera e parë, aq më tepër me një njeri qe nuk e njoh mirë akoma…

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...