Published On: 31 Korrik, 2016

Historia horror në Itali, babai shqiptar përdhunoi prej vitesh vajzën… për një arsye të çmendur!

Mediat italiane raportojnë për një histori të dhimbshme në një familje shqiptare. Babai, një 54-vjeçar me origjinë nga Shqipëria emrin e të cilit mediat nuk e bëjnë të ditur, akuzohet se ka përdhunuar vajzën e tij për vite me radhë.
Ngjarja sipas Metrololisweb ka ndodhur në Angri në provincën e Saleronos në Itali. Ai është arrestuar tashmë dhe do të përballet para drejtësisë për akuzën e dhunës seksuale dhe abuzimit me të bijën minorene nga vitit 2004 deri në vitin 2011.

Sipas mediave, vajza ka qenë gjashtë vjeç kur babai i saj e ka dhunuar atë me qëlluar me shuplaka në fytyrë, me grushte e shkelma, i përplaste kokën në mur e madje e kërcënonte edhe me thikë.

Ajo që është më e tmerrshme është “arsyetimi” që shqiptari i jepte veprimeve të tij shtazarake: të shikonte nëse vajza e tij ishte e “ndershme” apo nëse kishte pasur raporte me një shok. /Gazeta Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...