Published On: 28 Shtator, 2016

Historia e shqiptarit monstër në Itali, rreh gruan prej vitesh, përdhunon vajzën e mitur

  • Një shqiptar është pas hekurave me akuzën e dhunimit të bashkëshortes së tij shqiptare dhe abuzimit seksual me vajzën e tij minorene. Mediat italiane shkruajnë se 39-vjeçari do të dalë para gjykatës më 1 dhjetor.

Mediat e shtetit fqinj shkruajnë se shqiptari, emri i të cilit nuk bëhet i ditur, është duke u hetuar nën masën e sigurimit personal të arrestit me burg.

Ai akuzohet se e ka dhunuar për një periudhë të gjatë bashkëshorten e tij, e motiv dyshohet të jetë bërë xhelozia. Mediat raportojnë se shqiptari nuk punonte, dhe se lekët që fitonte gruaja për familjen, ai i harxhonte në kumar.

Pre e dhunës së tij ka rënë edhe vajza e mitur, ku mediat shkruajnë se ka dyshime që ndaj saj të jetë abuzuar edhe seksualisht. 39-vjeçari akuzohet se e ka rrahur me shkop dhe me rripin e pantallonave duke e detyruar të kryejë marrëdhënie seksuale me të.

Abuzimi sipas mediave italiane, ka nisur kur vajza ishte 10 vjeç, ndërsa denoncimi i bashkëshortes së tij është bërë që në vitin 2006.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...