Published On: 29 Prill, 2016

Historia e djaloshit që u gjend i vdekur në ashensor (VIDEO)

Të premten iu dha lamtumira e fundit, Astrit Shalës, të riut që u gjend i vdekur në ashensorin e një ndërtesë në lagjen Dardania të Prishtinës.

Ai u varros të premten në varrezat e qytetit në Arbëri, deri sa ndarjen me të, për familjen ishte e rëndë.

Astriti ishte 35 vjeç, dhe ishte i vetmi djalë i familjes Shala, i cili la pas gruan dhe dy fëmijë.

Ai që nga janari i 2014 kishte humbur kontaktet me familjen.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...