Published On: 22 Qershor, 2016

Hiqen dilemat, Gianni De Biasi me gjak shqiptari? (Video)

Duket se nuk ka ma dilema, ky njeri ka gjak shqiptari, ndryshe nuk ka se si të rreh zemra aq fort për një kombëtare dhe një komb.

Strategu Italia Gianni De Biasi ka konfirmuar edhe një herë se ndihet shqiptar jo vetëm me letra por edhe me zemër.

Gjatë një interviste për gazetarin e njohur të ‘Supersport’, Dritan Shakohoxha, trajneri i Kombëtares ka kënduar himnin si një shqiptar i vërtetë.

Edhe një herë De Biasi konfirmon se nuk ka nevojë për monitor që t’i lexojë fjalët e himnit por i di ato përmendësh.

Më parë gjatë një interviste për ‘Repubblica.it’, De Biasi ka theksuar se himnin e Shqipërisë e këndon me zemër megjithëse e ka të vështirë t’i artikulojë qartë fjalët në gjuhën shqipe.

Screenshot_8-33

SHIKONI VIDEON

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...