Published On: 29 Korrik, 2016

Himarë, pushuesit dalin nudo në plazhin publik (FOTO+16)

Një pushuese në plazhin e Himarës ka kontaktuar në dritare.net, për të shprehur shqetësimin e saj.

Ajo ka qënë bashkë me familjen e saj dhe këto pamje e kanë shqetësuar . Pak më tutje kanë qënë disa vajza të cilat nuk e kanë pasur problem dhe kanë dalë nudo madje edhe duke i bërë masazh njëra tjetrës.

“Nuk janë aspak normale këto skena në një plazh që shquhet si plazh për familjarë…nuk dinim nga ti rrotullonim sytë dhe çfarë përgjigje t’ju jepnim fëmijëve.. Himarë…plazhi Marachi”, shkruan zonja.

him1him2him3him4

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...