Published On: 18 Prill, 2016

Hilmi Statovci – Jetë e Mallkuar (Video)

Këngë e shkruar dhe kënduar nga Hilmi Statovci kurse aranzhmani është bërë nga Uka Brizani. E incizuar në RTP-në e dikurshme nga orkestra e RTP-së diku në vitin 1968.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...