Published On: 14 Shtator, 2016

Hillary po përdor sozi? Fotografitë që po e “dëshmojnë” këtë! (Foto)

Pasi kandidates për presidente të SHBA-së, i ra të fikët gjatë ceremonisë përkujtimore të 11 Shtatorit, gjegjësisht një ditë më pas, kanë filluar teori të ndryshme konspirative rreth asaj nëse Hillary Clinton kishte një sozi.

Dhe këto pretendime nuk janë të pakta – ata madje edhe kanë shpërndarë disa fotografi në rrjetet sociale, dhe jo vetëm.

Mjeku i kandidates Clinton e ka konfirmuar se Hillary vuan nga pneumonia, ndërkaq rreth faktit se asaj i kishte rënë të fikët gjatë ceremonisë së 11 Shtatorit e lidhin me lodhjen e madhe shkaku i agjendës së ngjeshur të saj. /Telegrafi/

h1

h2

h3

h4

h5

h6

h7

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...