Published On: 12 Shtator, 2016

Hillary Clinton diagnostifikohet me këtë sëmundje

Kandidatja presidenciale nga radhët e Demokrateve Hillary Clinton, është duke u trajtuar për pneumoni pasi që ishte ndjerë keq në ceremoninë e 11 shtatorit, shkruan BBC

Dr Lisa Bardack ka deklaruar që Hillary është diagnostifikuar me pneumoni ditën e premte dhe ishte duke marrë antibiotik, megjithatë është ndjerë e dehidruar në ngjarjen në New York.

Ndërsa në deklaratën e mjekut të saj thuhej që ajo tashmë është duke u ndjerë më mirë.

Megjithatë udhëtimi i saj për në Kaliforni është anuluar për shkak të sëmundjes.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...