Published On: 1 Mars, 2016

Higuain refuzon rinovimin

  • Gonzalo Higuain do të hedh poshtë çdo ofertë të një rinovimi të kontratës me Napolin, sipas një raporti të Fijaches.

Sulmuesi, aktualisht golashënuesi më i mirë në Serie A, nuk është dakord me qëndrimin tek Napoli dhe kësisoji ka vendosur largimin nga San Paolo. Arsenal, Chelsea dhe PSG janë vënë në alarm për vendimin e Higuain.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...