Published On: 30 Tetor, 2016

‘Higuain nuk është tradhtar’

Massimiliano Allegri insiston se Gonzalo Higuain nuk është tradhtarë

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri ka lavdëruar Gonzalo Higuainin, i cili shënoi golin e fitores 2:1 kundër ish skuadrës ë tij, Napoli.

Allegri tha se Higuain ka bërë zgjedhjen e tij dhe se nuk është tradhtar.

“Higuain ka kualitet të jashtëzakonshme dhe pavarësisht kësaj, ai punon shumë për skuadrën. Ai është shumë i lumtur”, tha Allegri pas fitores kundër Napolit.

“Ai bëri zgjedhjen e tij dhe absolutisht nuk duhet të ndihet si tradhtarë”.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...