Published On: 27 Shkurt, 2016

Higuain mohon lajmet se do të largohet

  • Agjenti dhe vëllau i Gonzalo Higuain ka mohuar lajmet se sulmuesi argjentinas do të largohet nga Napoli. 

”Ne jemi një pikë larg liderit në Serie A dhe mediat shkruajnë për të shkaktuar probleme në skuadër” ”Nuk është momenti i duhur për të folur rreth thashethemeve. Skuadra duhet të qëndroj e bashkuar dhe mund të ia dal ta fitojë titullin”, u shpreh Nicolas Higuain./veqsport.com/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...