Published On: 22 Shkurt, 2016

Hidhet nga kati i katërt i spitalit

Një person ka vdekur sot në Tiranë pasi që është vet-hedhur nga kati i katërt i spitalit në të cilin po qëndronte. 64 vjeçari, Sh.K ishte i shtruar në spitalin e Sanatoriumit “Shefqet Ndroqi” dhe vuante nga një sëmundje e rëndë.

“Pak çaste para se të vetë hidhej nga lartësia, i ka kërkuar vajzës së tij t’i marrë diçka në dyqan dhe sapo ajo është larguar nga dhoma e spitalit, Sh. K. është vetë hedhur” ka konfirmuar policia e Tiranës, raporton Oranews.

64 vjeçari gjeti vdekjen e menjëhershme, ndërkohë grupi hetimor ka kryer veprimet hetimore./KosovaPress/.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...