Published On: 7 Korrik, 2017

Hidhet nga kati i 8 një 19-vjeçare nga Fieri, dyshohet vetëvrasje

Një tjetër ngjarje e rëndë ka prekur sërish vendin tonë, ku këtë radhë një person dyshohet se është vetë hedhur nga kati i tetë i një pallati në Fier.

Vdekja ka qenë e menjëhershme për 19-vjeçaren S.B nga Kuçova e cila bashkëjetonte me një 38-vjeçar.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...