Published On: 12 Mars, 2016

Hidhet koktej Mollotov në Kuvendin e Republikës

Objekti i Kuvendit të Kosovës, asht sulmu me koktej mollotovi gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm.

Ende nuk dihet se kush e ka ba këtë veprim si dhe nuk ka ndonji informacion zyrtarë për këtë, shkruen Lajmi.net

E përveç sulmit t’objektit të Kuvendit cak i shulmëve me mollotov ditëve të fundit kanë qenë edhe veturat e familjare të zyrtarëve qeveritarë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...