Published On: 26 Shkurt, 2016

Hidhet gazlotsjellës ndërpritet procesi i zgjedhjes së Thaçit President

 

Kuvendi i Kosovës e ka ndërprerë seancën pasi ëhstë hedhur gaz lotsjellës nga opozita, teksa pritej të mbyllej diskutumi me një deklaratë nga Sabri Hamiti. Janë hedhur dy bomba gazi lotsjellës, dhe aty kanë mbetur vetëm disa deputetë të opozitës.

Njërën bombël e ka hedhur deputetja Teuta Haxhiu e AAK-së dhe tjetrin faton Topalli i Vetëvendosjes.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...