Published On: 30 Qershor, 2016

Heroi i Koshares, do ta shqyeja Jabllanoviqin dhe çdo serb – (Video)

Emocionuese | Flet ushtari i UÇK’së: Ja çfarë desha t’i bëj Jabllanoviqit në Koshare (ExpressStory)

I mllefosur nga vizita e ish ministrit serb Aleksander Jabllanoviq në Koshare, ku vendosi edhe kurora lulesh dhe lartësoi forcat serbe atje, ish ushtari i UÇK ‘së,  Besnik Duraku vendosi flamurin kuq e zi në po të njetin vend.

Si u ndje ai me vizitën e Jabllanoviqit në vendin ku humbi shokët e tij të luftës, dhe çfarë e atë shtyri të bëjë një veprim të tillë, dëgjojeni rrëfimin e tij dhënë për ExpressStory

Intervistë ekskluzive për ‪‎ExpressStory‬

 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. haku thotë:

  Keta nuk kane faj. Edhe me tutje sillen si okupator dhe e llogarisin Kosoven jo si te okupuar por si te veten. Neser do te kene edhe permendore per ushteret e tyre ashtu sic i kane te gjitha te tjerat:Manastiret dhe permendoret tjera dhe me to deshmojne se Kosova eshte e tyre. Marri!!!

  Përgjigjiuni
  Pelqej(7) Nuk Pelqej(1)
 2. ilirida ismaili thotë:

  O TRIMI I SHQIPTARISE TU GEZOFTE ZEMRA PER KETE GJESTE QE KE BERE ,TE PASTE KOMBI …,

  Përgjigjiuni
  Pelqej(11) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...