Published On: 27 Shkurt, 2016

Heroi i Demarkacionit: Unë dje mbrojta vlerat rugoviane

I nderuari elektorat i LDK-së
Duke u mbështet në dhjetëra mija mesazhe tuaja përkrahëse të pranuara dje dhe sot, për qëndrimin tim ndaj situatës politike në Kosovë, e në veçanti me rastin e zgjedhjes së presidenti të Kosovës, shfrytëzoj rastin të ju falënderoj dhe njëherë të ju garantoj se gjithnjë do të respektoj vullnetin tuaj, dhe asnjëherë atë të individëve apo grupeve të interesit për të ruajtur benifitet e tyre në dëm të Kosovës. Vota e marr nga ju më shtynë që të punoj në vazhdimësi për mbrojtjen e vlerave Rugoviane të LDK-së, për një shtet sovran, pa krim të organizuar, pa korrupsion dhe në frymën euro-atlantike.
Me respekt
SH.B.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
 1. Mustafe-Shabani thotë:

  Fundi i tik-takut të djallëzisë së SHIK-ut

  Të nderuarit Anton Quni, Adem Salihaj- Prof.Dr. Shpejtim Bulliqi, mu ashtu sikurse minatorët hyn në zemrat e gjithë popullit dhe fituan përjetësin me sakrificën e tyre po ashtu edhe ju dhe ata pak deputet pushtuat zemrat tona me guximin tuaj qytetar, besnikëria e juaj ndaj votës sonë, jo vetëm që na ruajti fytyrën para botës së polarizuar shqiptare, por ajo ringjalli filozofin e urtë Rugoviane duke na e kthyer atë të gjallë me Bogdanin nga amshimi. Zoti ju bekoftë juve dhe aktin tuaj më të lartë, i cili na e ruan krenarin tonë kombëtare.
  Heu more dreqi i Rr. Morinës çdo çudi në botë zgjat pesë minuta, ato tuajet na dolën të stërzgjatura, dhe çudia juaj vazhdoi dhe vazhdon shkaku i koalicionit me vrastaren, por të gjithë e dimë që edhe 5 minutat tuaj të stërzgjatur do e kenë fundin tyre, dhe ne urojme dhe lutemi të ikësh në bërllokun e historisë pa të keqen e elektoratit tonë dhe vendit.
  Mirupafshim së shpejti kur tik taku i djallëzisë suaj dhe SHIK-ut do të përfundoj se numëruari kundër LDK-së së Ibrahimit dhe vendit. Zoti të mallkoftë për dje, dhe sot që të besuam sepse mallkimi i përjetësisë nuk lejojmë ti mveshet LDK-së së Ibrahimit, por tradhtisë suaj. Na i marrshi të ligat në ferr!!!
  Të nderurit deputet Dardan B. Brecht do të thoshte: “Fjala e fundit ende nuk është thënë” dhe ajo është LDK e Ibrahimit!
  Zoti e bekoftë atë!

  Përgjigjiuni
  Pelqej(10) Nuk Pelqej(2)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...