Published On: 22 Gusht, 2016

Hera e dytë që shoferi i Shpend Ahmetit shkakton aksident

Një aksident trafiku ka ndodhur në pasditen e sotme në Prishtinë.

Aksidenti i cili ka ndodhur në lokacionin te “kafet e vogla” në kryeqytet, janë përfshirë dy vetura.

Magazina.al, mëson se në veturën e tipit Jeep, i cili është përfshirë në këtë aksident ishte i pranishëm edhe kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, i cili sipas dëshmitarëve pas aksidentit, është larguar nga vendi i ngjarjes për të mos rënë në sy.

Në fotografitë e siguruara në aksident janë përfshirë një veturë e tipit Jeep dhe një veturë tjetër e tipit VW.

Policia tashmë kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe sipas dëshmitarëve nuk ka pasur persona me lëndime serioze.

aa1

aa2

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...