Published On: 7 Prill, 2016

Hecking flet pas fitores ndaj Realit

  • Dieter Hecking ka thënë se ata ende nuk e kanë siguruar kualifikimin.

Trajneri i Wolfsburgut, Dieter Hecking ka thënë se ata shfrytëzuan rastet që kishin, por insiston se ende nuk ka përfunduar asgjë.

Wolfsburg fitoi 2:0 kundër Realit, por do të zhvillohet edhe një ndeshje, ajo e kthimit në Santiago Bernabeu.

“Në secilën ndeshje ju keni rastet tuaja dhe ne i shfrytëzuam ato. Asgjë nuk ka përfunduar, ne kemi edhe një ndeshje për të luajtur”, tha Hecking pas ndeshjes me Realin. /Express

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...