Published On: 15 Gusht, 2017

Haziri, Vetëvendosjes shihemi me 22 tetor, siç keni kërkuar do ta gjeni!

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri në një prononcim për “Gazeta Blic”, ka dhënë një përgjigje të shkurtë për akuzat e Vetëvendosjes në Gjilan.

Vetëvendosje në Gjilan thotë se kryetarin e kësaj komune, Lutfi Haziri e kanë zgjuar nga gjumi rezultatet e zgjedhjeve të 11 qershorit.

Ndërsa i menjëhershëm ka qenë reagimi i Kryetarit aktual të Gjilanit, Lutfi Haziri.
Kjo është përgjigja e Lutfi Hazirit për VV-në.

“Shihemi me 22Tetor !..ashtu siç keni kërkuar do ta gjeni!”, ka thënë ai.

Në anën tjëtër kujtojmë se VV dhe Koalicioni LAA janë në bisedime të herëpashershme për formimin e një koalicioni të mundshëm./GazetaBlic.com/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...