Published On: 3 Maj, 2016

Haziri e sheh Kosovën shkret pa media të lira

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka shfrytëzuar Ditën Botërore të Lirisë së Shtypit për t’i falënderuar mediat dhe gazetarët kosovarë për, siç ka thënë ai, punën e jashtëzakonshme të tyre, sikurse edhe bashkëpunimin korrekt.

“Pa media të lira, Kosova kishte me qenë e shkretë. I falënderoj edhe për kritikat dhe hulumtimet e tyre, të cilat na kanë bërë hajr gjithmonë!”, ka shkruar Haziri në faqen e tij në Facebook.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...