Published On: 13 Gusht, 2017

Hazard në Barcelonë për 120 milionë euro? (Foto)

  • Eden Hazard mund të transferohet në Barcelonë gjatë kësaj vere

Sipas Diario Gol, Barcelona është e gatshme që ta transferoj Eden Hazard nga Chelsea për 120 milionë euro.

Edhe Real Madridi e ka kërkuar belgun, por si duket Barcelona e ka bindur Chelsean që t’ia shes yllin e saj, përcjell Express.

Chelsea është duke kërkuar transferimin e Sergi Robertos nga Barcelona. Kështu, klubi katalunas mund t’ia jap klubit londinez Sergi Roberton dhe para për Hazardin.

Mbetet të shihet nëse Eden Hazard do të transferohet në Barcelonë, apo do të mbetet Chelsea. /Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...