Published On: 15 Shkurt, 2016

Hazard: E vështirë të refuzohet PSG-ja

  • Ylli i Chelseat, Eden Hazard ka thënë se do të ishte e vështirë të refuzohej kalimi në Paris Saint-Germain.

Belgu është një nga yjet që në këtë sezon ka dështuar të performojë në nivelin më të lartë, madje ai ende nuk ka shënuar asnjë gol në Premier Ligë, transmeton Koha.net. Hazard është i lidhur me largim nga Chelsea me Real Madridin dhe PSG-në skuadrat e interesuara për shërbimet e tij.

“Është e vështirë ta refuzosh PSG-në, dhe ekipet që mund ta fitojnë Ligën e Kampionëve . Tani, PSG-ja është pjesë e kësaj kategorie, dhe për mua ta fitojë këtë garë është qëllimi im kryesor”, ka thënë Hazard për Le Parisien.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...