Published On: 26 Shkurt, 2016

Haxhiu: Sot nuk do të zgjidhet Thaçi president!

Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu përmes një statusi në Facebook ka thënë se sot sheshi i kundërshtimit do të mbushet me qytetarë.

“Sot në orën 10:00, sheshi i kundërshtimit do të mbushet me qytetarë Republike. Kundërshtimi i opozites brenda dhe i qytetarëve jashtë nuk do të lejojnë zgjedhjen e Thaçit president!”, ka shkruar Haxhiu.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...