Published On: 26 Prill, 2016

Haxhiu: Rexhep Selimi është njeri i pabesë, gjithmonë ka qenë

Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu ka theksuar se Rexhep Selimi është njeri i pabesë. “Ai gjithmonë ka qenë njeri i pabesë”, ka theksuar Haxhiu në emisionin “Interaktiv” të KTv-së, raporton Gazeta Blic.

Kamishi ka theksuar se gjyqtari e ka rrezikuar vetveten me këtë vendim.

 “Aty ka pasur fakte. Është videoja dhe vetëm gjyqtari këtë nuk e ka parë”, tha ai.

Ndërkaq, kur gazetari e pyeti Kamishin se partitë në pushtet i kanë mekanizmat për kontrollin e drejtësisë, e jo partitë në opozitë, ai ka theksuar se këto janë “pallavra”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...