Published On: 6 Shtator, 2016

Haxhiu, policisë: Mjerë për ju, në çfarë gjendje keni ardhur!

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu ka thënë se policia edhe në 17 vjetorin e tyre po i tregojnë “aftësitë” tek familjet dhe aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje.

Këto komente Haxhiu i bëri përmes një postimi në Facebook.

Postimi i plotë:

Eh sikur policia ta shfrytëzonte gjithë këtë zell kundër bandave të krimit dhe mafisë politike!
Jam e bindur që as nuk do të ishim udhëhequr nga milionerët kriminel e as Kosova nuk do të rrezikohej nga projektet e dëmshme të këtyre matrapazëve!
Edhe në 17 vjetorin e tyre po i tregojnë “aftësitë” tek familjet dhe aktivistët e Lëvizjes që po bëjnë çmos për të shpëtuar atë që ka mbetur dhe JO tek bandat e krimit, as tek mafia politike dhe njerezit e lidhur me ta dhe as tek strukturat kriminale të Serbisë në Kosovë!
Mjerë për ju, në çfarë gjendje keni ardh! Në vend se të dilni në mbrojtje të qytetarëve dhe shtetit, ju po dilni në mbrojtje te regjimit kriminal!” (sic.)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...