Published On: 12 Prill, 2016

Haxhiu akuzon AAK-në dhe Nismën: Hipokritë dhe mashtrues

  • Deputetja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu e ka akuzuar rëndë AAK’në dhe NISMA’n pasi ka thënë se keto subjekte politike po thërrasin protesta ndërkohë që janë të gatshëm të futen në koalicion me PDK-në.

Më poshtë mund ta lexoni postimin e deputetes Haxhiu:

Të ftosh protestë për dorëheqjen e regjimit autoritar dhe në anën tjetër të thuash se “nuk kemi vija të kuqe për asnjë parti politike”, përveç që është hipokrizi është edhe mashtrim për qytetarët.

Kosova nuk ka nevojë vetëm për ndryshim fytyrash por mbi të gjitha për ndryshim të mendësisë politike.

Kosova ka nevojë për forcim të shtetit e dobësim të pushtetit. Ne kemi nevojë për shtet të qytetarëve dhe jo të pushtetarëve.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Irfan VOCA thotë:

    Shumë e drejtë e ka Albulena, Edi Rama, jo rastësishtë tha:VV pasuria kombëtare.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...