Published On: 22 Prill, 2017

Haxhi Krasniqi hyn furishëm në ring me këngën që ia dridhë zemrën gjithë shqiptarëve (Video)

Haxhi Krasniqi është futur në ring me një këngë e cila pëlqehet nga gjithë shqiptarët.

Ai është futur me këngën “Kuq e Zi” të cilën e intepreton Elvana Gjata dhe Flori shkruan GazetaBlic.com

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...