Published On: 3 Gusht, 2017

Haxhi Avdyli ironizon me Teuta Rugovën: Na bëri të skuqemi nga turpi

Kryetari i Degës së LDK-së në Prizren dhe deputeti i kësaj partie, Haxhi Avdyli, ka thënë se “një dorë e ngritur sot në Kuvend, na bëri të skuqemi nga turpi”.

Avdyli këtë e shkroi në Facebook bashkëngjitur me një fotografi të tij para statujës së Ibrahim Rugovës.

Avdyli me këtë postim ka ironizuar me Teuta Rugovën, e cila votoi për shtyrjen e seancës ashtu siç kërkoi koalicioni PAN. /Lajmi.net/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...