Published On: 28 Prill, 2016

“Hasmit” Sejdiu e Mustafa nuk ia japin dorën njëri-tjetrit! (Video)

Kryetari i LDK-së , Isa Mustafa dhe ish/kryetari Fatmir Sejdiu nuk e kanë përshëndet fare njëri-tjetrin në organizmin për themelimin e 26 vjetorit të Degës së II në Prishtinë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...