Published On: 26 Shkurt, 2016

Hashim Thaçin u bë president fal Vuqiqit

Në nëj ëkonferencë për media të tri partitë opozitare kanë dal në këto qaste për të deklaruar dhe shprehur mendimin dhe opinionin e tyre për ngjarjen e sotshme.
Nga rradhët e Vetëvendosjes njëherit partisë më të madhe në vend Visar Ymeri tha se ju e patë se cfarë regjimi sot është përdor karshi neve depuetëtëve të opozitës të cilët janë hequr zvarrë nga salla e Kuvendit. Zgjedhjen e sotshme të Hahsim Thaçit president e ka zgjedhur vetëm Vuqiqi dhe ka marr garancin nga ky./ Shqiptari.eu

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...