Published On: 1 Gusht, 2016

Hashim Thaçi tek Ali Ahmeti në Zajaz

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka qëndrur në Zajas Të Kërçovës, gjegjësishtë në shtëpin e krytetarit të BDI-së,për ti dhënë ngushëllime z.Ali Ahmeti për nënën e ndjer Huma Ahmeti e cila ditë më parë ndërroi jetë.

Zhurnal mëson që kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti me rastin e vdekjes së nënës së tij ka pranuar ngushëllime edhe nga Presidenti i Shqipërise, Bujar Nishani, Kryeministri i Shqiperise, Edi Rama, Kryeparlamentari i Kosoves, Kadri Veseli, Ambasador të huaj të akredituar në Maqedoni, familje të heronjeëve të kombit, Fehmi Lladrovci dhe Afrim Zhitia, familje dëshmorësh, ish drejtues dhe ushtar të UÇK, politikan, Deputet dhe Ministra nga Shqipëria e Kosova, etj.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...