Published On: 25 Qershor, 2016

Hashim Thaçi president apo një politikan arrogant e mafioz

Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi është duke qëndruar në Panama.

Por, për dallim prej herëve të tjera, Thaçi kësaj radhe është veshur me veshje jozyrtare gjatë kësaj vizite.

Ai ka veshur setër me bluzë sportive, derisa, poshtë ka të veshur pantallona.

Nuk dihet nëse një veprim të tillë e ka bërë qëllimshëm apo ka ndodhur diçka tjetër me Protokollin e Shtetit, shkruan Gazeta Express.

“Gjatë ditës në Panama do të kem takime me përfaqësues të shteteve të Amerikës Qendrore dhe Amerikës Latine, për të shtyrë përpara agjendën bilaterale dhe atë të njohjes. Kosova është e bekuar që ka miq në çdo cep të botës”, ka shkruar Thaçi në FB.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...