Published On: 26 Shkurt, 2016

Hashim Thaçi me vota policore po synon Presidencën!

 

 

Numri 2 i qeverisë Hashim Thaçi, po përdor çdo mjet të pushtetit që të bëhet president. Përveç se shtypi protestën me dhunë, ai në raundin e dytë nga 50 vota e ka ngritur në 64, për 14 vota, dhe nuk ka mënyrë tjetër se qysh janë shtuar, veç me presion e kërcënime, prandaj edhe duke se ka vendosur ta lëshojë seancën kreu i Kuvendit Kadri Veseli, për të luajtur rolin e denoncuesit nesër. SHQIPTARI.EU

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...