Published On: 21 Shkurt, 2016

Hashim Thaçi ja çka e “pyeti” në fb Fisnik Ismailin (Foto)

Deputeti i Vetëvedosjes!, Fisnik Ismaili ka postuar në profilin e tij në Facebook një Fotografi ku shihet një mesazh i ardhur në adresë të tij. “Ai momenti kur mundohet dikush me ta lëshue fore, e ti ia palon”, shkruan në përshkrimin e Fotos, që ka postuar Ismaili i cili me vendim të Gjykatës i është caktuar masa e arrestit shtëpiak prej 30 ditësh pas përjashtimit të tij dhe shumicës së Deputetëve të Opozitës nga Seancat e Kuvendit të Kosovës.

Në vijim fotografia në fjalë:

12744027_10156562502110191_1192069104902657185_n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...