Published On: 16 Tetor, 2016

“Hashim Thaçi ishte bosi kriminal i UÇK’së” (Video)

Emisioni Zona Express ka transmetuar sonte pjesën e parë të dokumentarit “Gjahu në UÇK”; ku janë transmetuar rrëfime dhe dëshmi se kush janë komandantët dhe për çfarë do të akuzohen ata nga Gjykata Speciale.

Në këtë dokumentar jepen detaje të raportit që i parapriu themelimit të Gjykatës Speciale.

Shikojeni këtë raport për Hashim Thaçin.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. ILIRIDA ISMAILI thotë:

    PSE E GJITHE KJO UREJTEJE NDAJE THACIT ?! NGA SHKINIA NUK CUDITEM , POR PSE NJE PJESE E SHIPTAREVE PO E UREJNE ?! SHUME TE LIGE JEMI DEFINITIVISHT

    Përgjigjiuni
    Pelqej(2) Nuk Pelqej(7)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...